BYTOSERVIS

ZÁMEČNÍCI

Zajišťujeme základní obrábění hutních materiálů a zvládáme všechny konvenční operace při jejich dělení a spojování. Svařujeme branky, sloupky, zábradlí včetně složitých konstrukcí na míru. Vyrábíme mechanická zabezpečení objektů podle individuálního zadání. Zhotovujeme polotovary i finální výrobky a montujeme je tam, kde jsou třeba. Realizujeme individuální zakázky na míru s vysokou odolností proti korozi a kvalitním estetickým zpracováním.

Vyrábíme a instalujeme ocelové konstrukce pro využití uvnitř i venku – schody, schodiště, ploty, oplocení, vrata a mříže. Montujeme také kovové sklepní kóje, popelnicová stání a komínové lávky. Ve spolupráci s elektrikáři kompletně instalujeme plechové elektrické rozvaděče a rozvodné skříně. Měníme zámky, vložky a dveřní techniku.

BYTOSERVIS-NON STOP, S.R.O.

Galerie 2
Galerie 3
Galerie 1
Galerie 3
Galerie 1
Galerie 2

NAPIŠTE NÁM

Jsme tu pro vás nonstop!

HAVARIJNÍ DISPEČINK

Zaskočila vás havárie vody? Čelíte výpadku elektřiny? K urgentním poruchám a závadám vyjíždíme ihned. Operujeme na celém území Prahy.

Jsme k dispozici nonstop. Máme zkušenosti a pracujeme i v noci a o svátcích. Fungujeme 24 hodin denně 7 dní v týdnu po celý rok. Volejte kdykoliv!

Logo Call center
24/7
NONSTOP