BYTOSERVIS

Havarijní dispečink

Hlášení přijímá nepřetržitě na 5 linkách tým techniků. Dispečink je k dispozici nonstop 24 hodin denně. K urgentním situacím vyjíždíme okamžitě. Optimalizujeme pohyb všech pohotovostních vozidel na území celé Prahy.

Situacím ohrožujícím zdraví osob nebo s hrozbou masivního poškození majetku dáváme nejvyšší prioritu. Naši pracovníci přijíždějí v co nejkratším čase.

Dispečeři permanentně aktualizují pořadí výjezdů podle naléhavosti hlášení. Počítáme při tom se složitou dopravní situací v metropoli a volíme nejrychlejší trasy.

Objednávky na údržbu a drobné opravy domovního fondu přijímáme také elektronicky nebo osobně v sídle společnosti BYTOSERVIS - NON STOP s.r.o.

Technické zabezpečení

Náš vozový park zahrnuje vozidla Renault Express, Renault Kangoo a Citroën Berlingo. Vozy v úpravě pick-up převážíme větší náklad i standardní nářadí a materiál. Flexibilně využíváme strategicky situované mezisklady. Vzniklé závady opravujeme zpravidla ihned na místě.

Používáme sofistikované nástroje a metody: detektory plynu, autogenní soustavy, závitořezné stroje a měřící přístroje, vysokotlaké tryskání vody WOMA© od Kärcher Group nebo snímání kanalizace speciálními kamerami. Převážíme 5 kompletních technologických souprav k čištění a frézování kanalizace a dešťových svodů a vpustí ROWO – Rothenberger. Máme vše, co je třeba.

BYTOSERVIS-NON STOP, S.R.O.

Galerie 3
Galerie 1
Galerie 1
Galerie 3
Galerie 2
Galerie 2

NAPIŠTE NÁM

Jsme tu pro vás nonstop!

HAVARIJNÍ DISPEČINK

Zaskočila vás havárie vody? Čelíte výpadku elektřiny? K urgentním poruchám a závadám vyjíždíme ihned. Operujeme na celém území Prahy.

Jsme k dispozici nonstop. Máme zkušenosti a pracujeme i v noci a o svátcích. Fungujeme 24 hodin denně 7 dní v týdnu po celý rok. Volejte kdykoliv!

Logo Call center
24/7
NONSTOP