BYTOSERVIS

Instalatéři

S vodou, teplem a odpady umíme vše. Působíme nonstop po celém území Prahy. Zajišťujeme komplexní práce. Řešíme urgentně malé i rozsáhlé havárie. Vyjíždíme k haváriím, instalacím, a opravám. Máme bohaté zkušenosti se standardními instalatérskými úkony i s množstvím speciálních zásahů ve všech druzích nemovitostí, komerčních zařízeních, veřejných budovách, institucích a provozovnách s různým charakterem.

Realizujeme opravy a kompletní výměny stoupaček odpadu i vody ve starých budovách. Provádíme veškeré činnosti nutné pro provoz rozvodů odpadů: montáž čisticích tvarovek, spojek potrubí a kolena, osazování odboček a připojování podlahových vpustí. Ukládáme odpadní trubky, ramena a odbočky. Provádíme instalaci trubek a izolaci potrubí mirelonem. Zajišťujeme tlakové zkoušky potrubí, zkoušky těsnosti kanalizace a proplachy potrubí.

Rekonstruujeme bytová jádra a zajišťujeme zednické a obkladačské práce. Montujeme systém Geberit pro WC, pisoáry, bidety a všechny typy baterií včetně osazení a kompletace podomítkových baterií. Demontujeme starou vodoinstalaci, odpady a sanitární zařízení včetně vybourání podezdívky. Instalujeme hydrantové rozvody a regulační ventily pro domy i byty.

BYTOSERVIS-NON STOP, S.R.O.

Galerie 2
Galerie 3
Galerie 3
Galerie 1
Galerie 2
Galerie 3

NAPIŠTE NÁM

Jsme tu pro vás nonstop!

HAVARIJNÍ DISPEČINK

Zaskočila vás havárie vody? Čelíte výpadku elektřiny? K urgentním poruchám a závadám vyjíždíme ihned. Operujeme na celém území Prahy.

Jsme k dispozici nonstop. Máme zkušenosti a pracujeme i v noci a o svátcích. Fungujeme 24 hodin denně 7 dní v týdnu po celý rok. Volejte kdykoliv!

Logo Call center
24/7
NONSTOP